Наказ "Про зарахування дітей до і-го класу у 2022/2023 навчальному році"

оголошення!

Відповідно до Наказу Відділу освіти, культури, молоді та спорту Копичинецької МР, №180-од та рішення педагогічної ради від 24.12.2021 р., протокол №3, опорний заклад освіти разом із філіями переходить на дистанційну форму навчання. Навчання проводиться у відповідності до основного розкладу уроків.

Адміністрація школи

Розклад уроків І семестр Яблунів

Розклад уроків і семестр Сухоставська філія

РОЗКЛАД УРОКІВ ТУДОРІВСЬКА ФІЛІЯ:

1. Перший тиждень

2. Другий тиждень

3. Третій тиждень

4. Четвертий тиждень

меню

Правила поведінки учнів

ПЛАН ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ НА 2021-2022 н. р.

План заходів щодо проведення щорічної акції "16 днів проти насильства" на 2021-2022 н. р.

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ПІД ЧАС ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛ

Що потрібно знати про коронавірусну інфекцію

/Files/images/МОН та МОЗ.png

5 основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19 та про те, як реагувати, щоб убезпечити свою родину від хвороби.

ПЕРШЕ. Інфекція передається переважно повітряно-крапельним шляхом від зараженої людини або через дотик до забруднених поверхонь.

ЩО РОБИТИ:

· попросити дітей не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар

· нагадувати дітям про обов’язкове миття рук перед прийомом їжі та після відвідування вбиральні (мити руки потрібно щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук)

· попросити дітей утриматися від прийому їжі з загальних упаковок або посуду (горішки, чіпси, печиво та інші снеки), куди багато людей занурюють руки

· просити дітей уникати привітальних обіймів і рукостискань, поки епідеміологічна ситуація не стабілізується

· посилити вимоги до вологого прибирання приміщень, очищення та дезінфекції об’єктів, яких торкається велика кількість людей, провітрювати приміщення

· важливо уникати місць масового скупчення людей

ДРУГЕ. Симптомиінфекції: кашель, біль у горлі, риніт, лихоманка, утруднене дихання, сухий кашель, чхання, біль у грудині; у деяких випадках – діарея або кон'юнктивіт.У складних випадках інфекція може викликати пневмонію. У деяких випадках ця хвороба може бути смертельною, однак переважно це відбувається з людьми середнього чи похилого віку, що мають супутні захворювання.

ЩО РОБИТИ:

у разі підвищеної температури дитина має залишитися вдома до повного одужання та одразу отримати консультацію сімейного лікаря.

ТРЕТЄ. Як правильно поводити себе в умовах поширення вірусу?

· мити руки щонайменше 20 секунд або використовувати дезінфекційні засоби для рук

· під час кашлю або чхання прикривати рот і ніс паперовою хустинкою, яку потім необхідно викинути; чхати також правильно у згин ліктя

· не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар, уникати будь-якого тісного контакту з ними

· не споживати сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження

ЧЕТВЕРТЕ. Маски не допомагають убезпечити себе від вірусу, вони допомагають лише в тому разі, коли маску носить хвора людина.

П’ЯТЕ. Наразі не існує жодних ліків для лікування чи запобігання коронавірусу. Будь-які пропозиції в Інтернеті про вакцини чи ліки – неправда.

Вірус не циркулює у повітрі, а передається від людини до людини

Вірус не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання.

Відстань – це гарантія безпеки.Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви знаходитесь на відстані понад 1,5 м.

Переважає контактний шлях зараження

Найчастіше вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети (хустинку, рукавиці) після торкання до об'єктів (тварин, м'яса, риби, дверних ручок, поручнів), забруднених виділеннями з дихальним шляхів хворого чи інфікованого.

Скільки вірус живе на поверхнях? Чим можна вбити вірус?

Вірус може зберігати життєздатність на поверхнях від 3-х годин до декількох днів. Конкретні терміни залежать від низки умов. Наприклад, тип поверхні, температура і вологість навколишнього середовища. Тому важливо дезінфікувати поверхні, ручки дверей, техніку тощо.

Досвід Китаю, Республіки Корея, Сінгапуру та інших країн ясно показує, що активне тестування і відстеження контактів в поєднанні із заходами соціального дистанціювання і мобілізацією громади можуть запобігти зараженню і врятувати життя людей.

Додаткові попередні дані, отримані в домашніх господарствах в Китаї, показують, що діти заражаються від дорослих, а не навпаки.

Найбільш схильні до ризику важкої грипозної інфекції діти, вагітні жінки, люди похилого віку, люди з хронічними захворюваннями і люди з імунодефіцитом. Для COVID-19 поточні дослідження показують, що старший вік і наявні супутні захворювання підвищують ризик розвитку важкої інфекції.


ПРО ПРАВА ДИТИНИ

Національний план щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини

Серед завдань школи , особливе місце належить створенню ефективного, доступного та доброзичливого освітнього середовища, спрямованого на розвиток дитини, її талантів, розумових і фізичних здібностей. Реалізовуючи це завдання, адміністрація, вчителі та психологічна служба приділяють значну увагу захисту прав дитини, створюють безпечне освітнє середовище що приводить до зниження рівня конфліктності серед учасників освітнього процесу, налагодження конструктивної соціальної законослухняної поведінки підлітків.

Держава гарантує кожному громадянину право на отримання безоплатної правової допомоги. Для отримання такої допомоги варто зателефонувати за номером Єдиного контакт-центру

0 800 213 103

(цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних і мобільних телефонів).

Офіційний веб-сайт системи Безоплатної правової допомоги

/Files/images/banerBPD_170x100.png

Номер телефону Урядової гарячої лінії з попередження домашнього насильства

1547

Телефонні номери Національної дитячої "гарячої" лінії

0 800 500 225 або 116 111

Кiлькiсть переглядiв: 640